چگونه موفق به ترک اعتیاد شویم؟

چگونه موفق به ترک اعتیاد شویم؟

كمپ ترک اعتياد

بهتر است اعتیاد را یک بیماری بدانید و همان طور که بیماری باید درمان شود اعتیاد هم مانند سایر بیماری ها باید درمان شود و درمان اعتیاد به مرور زمان امکان پذیر است.

گام های ترک اعتیاد

  • اراده

اولین گام ترک اعتیاد اراده، سعی و تلاش فرد و ایمان به خود برای ترک کردن است.

در شروع اعتیاد فرد با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد و ممکن است در همان اول جا بزند چون تحمل علائم خماری برای فرد معتاد سخت است و اگر در زمان خماری ناامید شود فرد از درمان خود دست خواهد کشید.

  • پذیرفتن اعتیاد توسط خود معتاد

قبول اعتیاد و بیمار بودن توسط خود معتاد بسیار اهمیت دارد زیرا اگر معتاد اعتیاد خود را قبول نکند و نپذیرد برای ترک اقدامی نخواهد کرد و حتی با مقابله کردن به درمان شدن برمی خیزد.

اگر معتاد اعتیاد خود را قبول کند خودش به خودش کمک کرده و مراحل درمان را به خوبی تحمل خواهد کرد.

  • مراکز ترک

فرد معتاد برای ترک اعتیاد خود به تنهایی قادر نبوده پس باید از یک مرکز کمک بگیرد. اگر ساکن شهر کرج هستید به یکی از کمپ های کرج برای ترک مراجعه کنید.

اعتیاد اثرات بدی را روی روح و جسم افراد دارد و طی کردن مراحل درمان فقط با کمک گرفتن از کمپ امکان پذیر است.

کمپ ها وجود علائم خماری و اختلالات اخلاقی را درمان کرده و به مرور زمان درمان قطعی صورت خواهد گرفت. ( یعنی در نهایت فرد به سلامت کامل خواهد رسید. )

  • خانواده

بنیان یک جامعه خانواده ها هستند. خانواده ها نقش اساسی را در درمان اعتیاد دارند چرا که نزدیکترین و تأثیرگذارترین نقش را در شکل گیری شخصیت فرد سالم و معتاد دارند.

حمایت خانواده ها برای درمان اعتیاد باعث زودتر انجام شدن و نتیجه بخش بودن درمان است.

کمپ ترک اعتیاد سلامت راهیان بهشت

ترک هروئین ، بهترین کمپ در تهران وشرق تهران ، جلسات مشاوره خانواده مركز امبولانس برای بيماران اجباری و اعصاب روان ، ترک شیشه ، ترک متادون ، ترک ماری جوانا ، بيماري اعتياد ، كمپ زير نظر پزشک متخصص ، کمپ ترک اعتیاد اجباری ، کمپ ترک اعتیاد ، بهترین کمپ تمایلی و اجباری ترک اعتیاد خصوصی در تهران ، بهترین کمپ تمایلی خصوصی در تهران ، بهترین کمپ اجباری خصوصی در تهران.

خدمات روانشناسی و اعتیاد

تجویز بهترین روش ترک اعتیاد به همراه روان درمانی ، کار درمانی ، گروه درمانی در کلینیک روانشناسی و مشاوره بصورت فردی و مشاوره خانواده بر...

ادامه مطلب

بيماري اعتياد

آیا میدانید مصرف شیشه توهم خیانت همسر را در ذهن بوجود می آورد؟

روانپزشک، در مورد علل ایجاد توهم و تحریک عصبی با استفاده از شیشه را به شما ارائه خواهد داد. عوارض استفاده از شیشه برای لاغری را کاملا ش...

ادامه مطلب

ترک اعتیاد

چگونه بر اعتیاد غلبه کنیم؟ سه راه اثبات شده برای ترک اعتیاد

غلبه بر اعتیاد اعتیاد شما چیست؟ این که آیا با اعتیاد به الکل ، دخانیات ، رابطه جنسی ، مواد مخدر ، دروغگویی یا قمار دست و پنجه نرم می ک...

ادامه مطلب

جلسات مشاوره خانواده مركز امبولانس براي بيماران اجباري و اعصاب روان

جلسات مشاوره خانواده مركز امبولانس برای بيماران اجباری و اعصاب روان

جلسات مشاوره خانواده مركز امبولانس برای بيماران اجباری و اعصاب روان جلسات مشاوره خانواده مركز امبولانس برای بيماران اجباری و اعصاب روا...

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *